Skip to content

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

INFORMACE K UDĚLENÍ SOUHLASU SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Tyto informace se vztahují k webovým stránkám www.zamecnictvi-uv.cz jejichž provozovatelem je Ivan Veselý, Zahradní 577, Kutná Hora, IČ: 75236966

Kontaktní formulář / Komunikace s Vámi

1. Informace, které shromažďujeme.
Shromažďujeme informace, které vyplníte do kontaktního formuláře, jako je například jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo a popřípadě další dobrovolně uvedené údaje.

2. Za jakým účelem údaje shromažďujeme.
Údaje používáme, pro účely zkvalitnění služeb zákazníkům, k vyřízení Vašich požadavků a dotazů, abychom Vás mohli přímo kontaktovat a informovat o našich nových službách a změnách v poskytování našich služeb. A když kontaktujete naší firmu, ponecháme si záznam o Vašem požadavku, abychom vám byli schopni pomoci při řešení jakýchkoli případných problémů.

3. Doba zpracování osobních údajů
Vaše osobní údaje budeme na základě uděleného souhlasu zpracovávat po dobu, po kterou bude trvat Váš zájem. Pokud nebudete mít zájem, můžete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat.

4. Možnost odvolání uděleného souhlasu
Možnost odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů máte vždy. Pro odvolání souhlasu je nutné zaslat Váš požadavek na emailovou adresu: zamecnictvi-uv@seznam.cz Požadavek na odvolání souhlasu musí být odeslaný z emailové adresy, kterou budete mít uvedenou při vyplňování kontaktního formuláře, nebo předešlé emailové komunikaci s námi. Abychom si byli jistí, že přichází požadavek opravdu od Vás, budeme Vás případně pro potvrzení kontaktovat také telefonicky.
Pokud odvoláte Váš souhlas se zpracováním osobních údajů, dojde k odstranění všech osobních údajů v našich databázích a systémech. Po odstranění údajů od nás do 30 dnů od Vašeho požadavku dostanete emailem oficiální potvrzení o výmazu.

5. Přístup k informacím
Kdykoliv v průběhu zpracovávání Vašich osobních údajů se nás můžete zeptat, jaké údaje o Vás zpracováváme. Máte také možnost požádat o úpravu, doplnění nebo vymazání Vašich údajů, nebo vnést námitku proti jejich zpracování.

6. Správce osobních údajů
Správcem osobních údajů je a zpracování osobních údajů bude provádět provozovatel internetových stránek na URL adrese www.zamecnictvi-uv.cz je Ivan Veselý, Zahradní 577, Kutná Hora, IČ: 75236966

7. Kontakt pro další informace
Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně zpracování Vašich osobních údajů, můžete se kdykoliv v pracovních dnech obrátit na:
Ivan Veselý
E-mail: zamecnictvi-uv@seznam.cz